Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania. Zamknij
HOME » SKLEP INTERNETOWY » EkoGroszek - workowany 1T

EkoGroszek - workowany 1T

kaloryczność 24-25 MJ/kg

Cena: 880.00 PLN/tona
Stara cena: 900.00 PLN/tona
Cena za 1 tonę 840 PLN
Ilość w kg:

Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia.

 
Ocena:5.00, Głosy:5
Zapytaj o produkt?

Opis

Ekogroszek to węgiel, który idealnie nadaje się do kotłów z automatycznym podajnikiem. Jego wysoka jakość i stosunkowo mała granulacja pozwalają w pełni wykorzystać potencjał współczesnych pieców. Dzięki wysokiej kaloryczności ekogroszek dostarcza duże ilości ciepła przy stabilnym spalaniu, a znikoma ilość siarki i popiołu zapewniają niezwykle niską emisję zanieczyszczeń. Ekogroszek jest produktem wydajnym i ekologicznym, łączy więc w sobie najważniejsze cechy dobrego opału.
 
Ekogroszek sprzedajemy w workach na paletach – pakowanie to zapewnia naszym klientom wygodę w przechowywaniu, a sam produkt chroni przed wilgocią. Oferujemy darmową wysyłkę i zachęcamy do zamawiania opału drogą internetową.

Cechy

  • ciepło spalania 26-28 MJ/kg
  • kaloryczność 24-25 MJ/kg
  • uziarnienie 8-25 mm
  • wilgotność 10-12 %
  • popiół do 7 %
  • siarka do 0,4 %

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów wysoka jakość produktów. Od wielu lat dbamy o to, by dostarczać najlepszy węgiel w adekwatnej i rozsądnej cenie, a także w nienaruszonej formie wysyłkowej. W celu ochrony przed wilgocią węgiel workowany magazynujemy w przystosowanych klimatycznie halach, pakujemy w perforowane torby, które zapewnić mają optymalną cyrkulację powietrza. Wszystko po to, by móc oferować Państwu usługi najlepszego gatunku.

DARMOWA DOSTAWA

Węgiel wysyłamy Pocztą Polską na bezzwrotnych paletach 120x80cm. W zależności od rodzaju zamówienia, towar pakowany jest zbiorczo w torby typu „big bag” lub w mniejsze, praktyczne worki, zabezpieczone folią stretch. Gwarantujemy wysoką jakość przesyłki – dbamy o odpowiednią ochronę węgla przed wilgocią, a także o odporność na mechaniczne uszkodzenia całości dostawy i jej estetykę. Dostawa węgla jest całkowicie bezpłatna. Zależy nam, by nasi klienci unikali dodatkowych kosztów, a także by towar, który dostarczamy, był najwyższej jakości i budził zadowolenie.

Komentarze

Komentarz
Ocena:
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
Nasz profil na facebooku