Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania. Zamknij
HOME » SKLEP INTERNETOWY » Miał 0-10 - workowany 1T

Miał 0-10 - workowany 1T

kaloryczność 23 MJ/kg

Cena: 699.00 PLN/tona
Stara cena: 770.00 PLN/tona
Cena za 1 tonę 699 PLN
Ilość w kg:

Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia.

 
Ocena:4.33, Głosy:3
Zapytaj o produkt?

Opis

Miał to doskonałe rozwiązanie dla szukających dobrego, wydajnego opału w rozsądnej cenie. Pozyskuje się go z kruszonego węgla. Popularność tego rodzaju sortymentu wynika z niskiej ceny, wydajności oraz uniwersalności zastosowania. Miał nadaje się bowiem do palenia w powszechnie występujących piecach miałowych i zasypowych. Jego znaczenie obecnie wzrasta ze względu na popularyzacje pieców z kotłem podajnikowym, które także dobrze radzą sobie ze spalaniem miału.
 
Miał o granulacji 0-8 sprzedajemy w specjalnych ochronnych workach na paletach, co zapewnia wygodę w przechowywaniu i łatwość użytkowania.

Cechy

  • ciepło spalania 24-26 MJ/kg
  • kaloryczność 23 MJ/kg
  • uziarnienie 0-10 mm
  • wilgotność 8-12 %
  • popiół do 8%
  • siarka do 0,4 %

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów wysoka jakość produktów. Od wielu lat dbamy o to, by dostarczać najlepszy węgiel w adekwatnej i rozsądnej cenie, a także w nienaruszonej formie wysyłkowej. W celu ochrony przed wilgocią węgiel workowany magazynujemy w przystosowanych klimatycznie halach, pakujemy w perforowane torby, które zapewnić mają optymalną cyrkulację powietrza. Wszystko po to, by móc oferować Państwu usługi najlepszego gatunku.

DARMOWA DOSTAWA

Węgiel wysyłamy Pocztą Polską na bezzwrotnych paletach 120x80cm. W zależności od rodzaju zamówienia, towar pakowany jest zbiorczo w torby typu „big bag” lub w mniejsze, praktyczne worki, zabezpieczone folią stretch. Gwarantujemy wysoką jakość przesyłki – dbamy o odpowiednią ochronę węgla przed wilgocią, a także o odporność na mechaniczne uszkodzenia całości dostawy i jej estetykę. Dostawa węgla jest całkowicie bezpłatna. Zależy nam, by nasi klienci unikali dodatkowych kosztów, a także by towar, który dostarczamy, był najwyższej jakości i budził zadowolenie.

Komentarze

Komentarz
Ocena:
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
Nasz profil na facebooku