Groszek Premium - EKOGROSZEK DIABLO GOLD - WORKOWANY 1T - Składy Opałowe Zagórski
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania. Zamknij
HOME » SKLEP INTERNETOWY » Groszek Premium - EKOGROSZEK DIABLO GOLD - WORKOWANY 1T

Groszek Premium - EKOGROSZEK DIABLO GOLD - WORKOWANY 1T

kaloryczność - 28 Mj/kg

Cena: 1699.00 PLN/tona
Stara cena: 1799.00 PLN/tona
Cena za 1 tonę 1050 PLN
Ilość w kg:

Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia.

Zapytaj o produkt?

WAŻNE!!!

 

SZANOWNI PAŃSTWO UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA OGROMNE ZAINTERESOWANIE NASZYMI PRODUKTAMI MARKI "DIABLO" AKTUALNY CZAS DOSTAWY WYNOSI OKOŁO 5 DNI ROBOCZYCH.

 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA PANUJĄCĄ AURĘ POGODOWĄ, NASZE PRODUKTY MOGĄ MIEĆ ZWIĘKSZONĄ WILGOTNOŚĆ.

 

 

Opis

Ekogroszek Diablo Gold to trzeci rodzaj ekogroszku stworzony pod patronatem Krzysztofa Diablo Włodarczyka. Produkt Gold jako najnowszy z produktów marki Diablo charakteryzuje się ogromną wydajnością i wysoką wartością opałową. To najlepszy produkt Diablo skierowany specjalnie do tych, którym zwykły ekogroszek nie wystarcza.
 
Groszek Premium - Diablo Gold to węgiel o świetnej specyfikacji. Jego ciepło spalania wynosi 29 MJ/kg, a wartość opałowa - 28 MJ/kg. Gold jest produktem najwyższej jakości - nie pozostawia spieków, sadzy i smoły, dzięki czemu nazwać go można produktem przyjaznym środowisku. Nie ingeruje negatywnie w jakość powietrza - nie zanieczyszcza komina i powierzchni czynnej kotła. Ekogroszek Gold dzięki płukaniu wolny jest od kamienia i zanieczyszczeń. To absolutny numer jeden wśród ekogroszków marki Diablo.
 
Proponujemy EKOGROSZEK DIABLO GOLD w 25-kilogramowych workach na paletach.
 

Cechy

  • Wartość opałowa - 28 Mj/kg
  • Ciepło spalania - 29 Mj/kg
  • Zawartość siarki - 0,3%
  • Granulacja - 8-25 mm
  • Spiekalność - 0 Ri
  • Zawartość popiołu - 2-3%

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów wysoka jakość produktów. Od wielu lat dbamy o to, by dostarczać najlepszy węgiel w adekwatnej i rozsądnej cenie, a także w nienaruszonej formie wysyłkowej. W celu ochrony przed wilgocią węgiel workowany magazynujemy w przystosowanych klimatycznie halach, pakujemy w perforowane torby, które zapewnić mają optymalną cyrkulację powietrza. Wszystko po to, by móc oferować Państwu usługi najlepszego gatunku.

DARMOWA DOSTAWA

Węgiel wysyłamy Pocztą Polską na bezzwrotnych paletach 120x80cm. W zależności od rodzaju zamówienia, towar pakowany jest zbiorczo w torby typu „big bag” lub w mniejsze, praktyczne worki, zabezpieczone folią stretch. Gwarantujemy wysoką jakość przesyłki – dbamy o odpowiednią ochronę węgla przed wilgocią, a także o odporność na mechaniczne uszkodzenia całości dostawy i jej estetykę. Dostawa węgla jest całkowicie bezpłatna. Zależy nam, by nasi klienci unikali dodatkowych kosztów, a także by towar, który dostarczamy, był najwyższej jakości i budził zadowolenie.

Pliki

Komentarze

Komentarz
Ocena:
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
Nasz profil na facebooku