Groszek Plus - Ekogroszek DIABLO PREMIUM - workowany 1t - Składy Opałowe Zagórski
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania. Zamknij
HOME » SKLEP INTERNETOWY » Groszek Plus - Ekogroszek DIABLO PREMIUM - workowany 1t

Groszek Plus - Ekogroszek DIABLO PREMIUM - workowany 1t

kaloryczność - 26 Mj/kg

Cena: 1649.00 PLN/tona
Stara cena: 1749.00 PLN/tona
Ilość w kg:

Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia.

Zapytaj o produkt?

WAŻNE!!!

 

SZANOWNI PAŃSTWO UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA OGROMNE ZAINTERESOWANIE NASZYMI PRODUKTAMI MARKI "DIABLO" AKTUALNY CZAS DOSTAWY WYNOSI OKOŁO 5 DNI ROBOCZYCH.

 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA PANUJĄCĄ AURĘ POGODOWĄ, NASZE PRODUKTY MOGĄ MIEĆ ZWIĘKSZONĄ WILGOTNOŚĆ.

 

 

Opis

Marka DIABLO to znany już klientom produkt z wizerunkiem Krzysztofa Diablo Włodarczyka. Powstała ona właśnie pod patronatem mistrza boksu i od wielu miesięcy cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To ekogroszek wprowadzający prawdziwą rewolucję w ogrzewaniu, a ilość sprzedanych ton jest tego najlepszym potwierdzeniem.
 
Groszek Plus -  EKODIABLO PREMIUM to wysokiej jakości węgiel o najlepszej specyfikacji. Jego ciepło spalania wynosi 29 Mj/kg, a wartość opałowa - 26 Mj/kg. Posiada wszystkie cechy produktu ekologicznego. Nie tworzy spieków, smoły i sadzy, nie ingeruje negatywnie w jakość powietrza, nie zanieczyszcza przewodów spalinowych, komina i powierzchni czynnej kotła. Produkcja ekogroszku DIABLO charakteryzuje się dwukrotnym przesiewem, dzięki czemu usunięte zostają wszelkie zanieczyszczenia.
 
Proponujemy EKOGROSZEK DIABLO w 25-kilogramowych workach na paletach.

Cechy

  • Wartość opałowa - 25-26 Mj/kg
  • Ciepło spalania - 29 Mj/kg
  • Zawartość siarki - 0,3%
  • Granulacja - 8-25 mm
  • Zawartość popiołu - 4,5%

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów wysoka jakość produktów. Od wielu lat dbamy o to, by dostarczać najlepszy węgiel w adekwatnej i rozsądnej cenie, a także w nienaruszonej formie wysyłkowej. W celu ochrony przed wilgocią węgiel workowany magazynujemy w przystosowanych klimatycznie halach, pakujemy w perforowane torby, które zapewnić mają optymalną cyrkulację powietrza. Wszystko po to, by móc oferować Państwu usługi najlepszego gatunku.

DARMOWA DOSTAWA

Węgiel wysyłamy Pocztą Polską na bezzwrotnych paletach 120x80cm. W zależności od rodzaju zamówienia, towar pakowany jest zbiorczo w torby typu „big bag” lub w mniejsze, praktyczne worki, zabezpieczone folią stretch. Gwarantujemy wysoką jakość przesyłki – dbamy o odpowiednią ochronę węgla przed wilgocią, a także o odporność na mechaniczne uszkodzenia całości dostawy i jej estetykę. Dostawa węgla jest całkowicie bezpłatna. Zależy nam, by nasi klienci unikali dodatkowych kosztów, a także by towar, który dostarczamy, był najwyższej jakości i budził zadowolenie.

Pliki

Komentarze

Komentarz
Ocena:
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
Nasz profil na facebooku