KOLEJNA GALA SUMMER BOXING NIGHT JUŻ ZA NAMI! - Składy Opałowe Zagórski
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania. Zamknij
HOME » Aktualności » KOLEJNA GALA SUMMER BOXING NIGHT JUŻ ZA NAMI!

KOLEJNA GALA SUMMER BOXING NIGHT JUŻ ZA NAMI!

2018-09-13 14:15

31 sierpnia odbył się długo przez nas oczekiwany wieczór bokserski SUMMER BOXING NIGHT. Rzecz miała miejsce nad Zalewem Karczunek w Kałuszynie - 50 kilometrów od Warszawy. Wraz z licznymi lokalnymi (i nie tylko!) partnerami udało nam się zorganizować pierwszą w Polsce galę boksu zawodowego odbywającą się w cyrkowym namiocie! W tym roku była ona jeszcze głośniejsza, jeszcze bardziej liczna i jeszcze bardziej atrakcyjna - nie tylko dla mieszkańców Kałuszyna, ale dla fanów boksu z całej Polski.

Obejrzeliśmy siedem fantastycznych walk, a pojedynkiem wieczoru było starcie Michała Olasia z Rainem Karlsonem. 

Oto krótka relacja z naszego wydarzenia, umieszczona na stronie ringpolska.pl:

“W pojedynku wieczoru piątkowej gali w Kałuszynie boksujący w kategorii do 91 kg Michał Olaś (7-0, 6 KO) pokonał przez techniczny nokaut Raina Karlsona (5-1, 2 KO). Polak był zamroczony w pierwszej rundzie po mocnym ciosie Estończyka, jednak szybko doszedł do siebie i w drugiej odsłonie rozstrzygnął walkę na swoją korzyść. 

Wcześniej kolejne zwycięstwo do rekordu dopisał inny junior ciężki Nikodem Jeżewski (15-0-1, 9 KO), który zastopował w trzecim starciu Petara Mrvalja (8-10, 4 KO) i może już zacząć szykować się do listopadowej konfrontacji z Adamem Balskim. W  Kałuszynie swoje pojedynki wygrali także Jordan Kuliński (6-0-2, 1 KO), Rafał Grabowski (4-0, 1 KO) i Kewin Gruchała (2-0, 1 KO)”.

Zachęcamy także do obejrzenia relacji wideo z SUMMER BOXING NIGHT. Dziękujemy za liczną obecność i do zobaczenia za rok!

Nasz profil na facebooku