ORZECH DIABLO 30-80 - WORKOWANY 1T - Składy Opałowe Zagórski
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania. Zamknij
HOME » SKLEP INTERNETOWY » ORZECH DIABLO 30-80 - WORKOWANY 1T

ORZECH DIABLO 30-80 - WORKOWANY 1T

kaloryczność - 25-26 Mj/kg

Cena: 1649.00 PLN/tona
Stara cena: 1749.00 PLN/tona
Ilość w kg:

Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia.

Zapytaj o produkt?

WAŻNE!!!

 

SZANOWNI PAŃSTWO UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA OGROMNE ZAINTERESOWANIE NASZYMI PRODUKTAMI MARKI "DIABLO" AKTUALNY CZAS DOSTAWY WYNOSI OKOŁO 3-7 DNI ROBOCZYCH.

 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA PANUJĄCĄ AURĘ POGODOWĄ, NASZE PRODUKTY MOGĄ MIEĆ ZWIĘKSZONĄ WILGOTNOŚĆ.

 

 

Opis

Orzech to węgiel świetnie sprawdzający się nie tylko w piecach konwencjonalnych, ale także zasypowych czy wszelkiego rodzaju domowych kominkach i kuchniach węglowych. Ze względu na swoją granulację kwalifikuje się do tak zwanych węgli grubych. Orzech marki DIABLO charakteryzuje się wysoką kalorycznością, a także znikomą ilością siarki i popiołu. Niezwykle niska emisja zanieczyszczeń, produkcja dużej ilości ciepła przy stabilnym spalaniu, wydajność i ekologiczność to niezmienne cechy orzecha oferowanego naszym Klientom. Marka DIABLO jest najnowszą marką w Składach Zagórski, a produkty oferowane pod jej logiem stanowią gwarancję najwyższej jakości i ekonomiczności.
 
Oferujemy 25-kilogramowe worki na paletach.
 

Cechy

  • Wartość opałowa - 25-26 Mj/kg
  • Ciepło spalania - 26 Mj/kg
  • Zawartość siarki - 0,4%
  • Granulacja - 30-80 mm
  • Spiekalność - 0 Ri
  • Zawartość popiołu - 9%

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów wysoka jakość produktów. Od wielu lat dbamy o to, by dostarczać najlepszy węgiel w adekwatnej i rozsądnej cenie, a także w nienaruszonej formie wysyłkowej. W celu ochrony przed wilgocią węgiel workowany magazynujemy w przystosowanych klimatycznie halach, pakujemy w perforowane torby, które zapewnić mają optymalną cyrkulację powietrza. Wszystko po to, by móc oferować Państwu usługi najlepszego gatunku.

DARMOWA DOSTAWA

Węgiel wysyłamy Pocztą Polską na bezzwrotnych paletach 120x80cm. W zależności od rodzaju zamówienia, towar pakowany jest zbiorczo w torby typu „big bag” lub w mniejsze, praktyczne worki, zabezpieczone folią stretch. Gwarantujemy wysoką jakość przesyłki – dbamy o odpowiednią ochronę węgla przed wilgocią, a także o odporność na mechaniczne uszkodzenia całości dostawy i jej estetykę. Dostawa węgla jest całkowicie bezpłatna. Zależy nam, by nasi klienci unikali dodatkowych kosztów, a także by towar, który dostarczamy, był najwyższej jakości i budził zadowolenie.

Komentarze

Komentarz
Ocena:
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
Nasz profil na facebooku