Promocja!!! EkoPellet diablo Klasa A1 - paleta 975 kg - Składy Opałowe Zagórski
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania. Zamknij
HOME » SKLEP INTERNETOWY » Promocja!!! EkoPellet diablo Klasa A1 - paleta 975 kg

Promocja!!! EkoPellet diablo Klasa A1 - paleta 975 kg

Kaloryczność: 18-19 MJ/kg

Granulacja: 6mm

Cena za 1 Palete (975 kg) - 2799 PL

Cena: 2799.00 PLN
Stara cena: 2849.00 PLN
 
Ocena:5.00, Głosy:1
Zapytaj o produkt?

Opis produktu

Pellet Klasy A1 to wyjątkowo ekologiczne rozwiązanie w kwestii ocieplania. Nasz nowy, stworzony z czystych trocin drzewnych produkt charakteryzuje się ogromną wydajnością i brakiem zanieczyszczeń. Świetnie sprawdza się w piecach z półautomatycznym i automatycznym podajnikiem. Dzięki swojej strukturze i wykorzystaniu nowoczesnej technologii prasowania, a także ligninie zawartej w suchych sosnowych trocinach, ekopellet jest spoiwem naturalnym i przyjaznym dla środowiska. Ma wysokie wartości energetyczne, rekordowo niską zawartość popiołu i - co ważne - nie zostawia spieków. Specyfikacja ta poparta jest badaniami niezależnych instytutów. Gwarantujemy najwyższą jakość i całkowicie darmową dostawę.
Produkt pakujemy w plastikowe, ułożone na palecie worki. Całość należycie zabezpieczamy. 
Na palecie znajduje się 65 worków o pojemności 15 kg. Waga jednej palety wynosi 975 kg.

Cechy

  • wartość opałowa - 18-19 MJ/kg
  • wilgotność - 0,8 %
  • zawartość popiołu - 0,6 %
  • gęstość nasypowa - 593kg/m3
  • granulacja: 6mm

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów wysoka jakość produktów. Od wielu lat dbamy o to, by dostarczać najlepszy węgiel w adekwatnej i rozsądnej cenie, a także w nienaruszonej formie wysyłkowej. W celu ochrony przed wilgocią węgiel workowany magazynujemy w przystosowanych klimatycznie halach, pakujemy w perforowane torby, które zapewnić mają optymalną cyrkulację powietrza. Wszystko po to, by móc oferować Państwu usługi najlepszego gatunku.

DARMOWA DOSTAWA

Węgiel wysyłamy Pocztą Polską na bezzwrotnych paletach 120x80cm. W zależności od rodzaju zamówienia, towar pakowany jest zbiorczo w torby typu „big bag” lub w mniejsze, praktyczne worki, zabezpieczone folią stretch. Gwarantujemy wysoką jakość przesyłki – dbamy o odpowiednią ochronę węgla przed wilgocią, a także o odporność na mechaniczne uszkodzenia całości dostawy i jej estetykę. Dostawa węgla jest całkowicie bezpłatna. Zależy nam, by nasi klienci unikali dodatkowych kosztów, a także by towar, który dostarczamy, był najwyższej jakości i budził zadowolenie.

Komentarze

Komentarz
Ocena:
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
Nasz profil na facebooku