Groszek Plus - Ekogroszek DIABLO - workowany 1t - Składy Opałowe Zagórski
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania. Zamknij
HOME » SKLEP INTERNETOWY » Groszek Plus - Ekogroszek DIABLO - workowany 1t

Groszek Plus - Ekogroszek DIABLO - workowany 1t

kaloryczność - 24 Mj/kg

Cena: 1599.00 PLN/tona
Stara cena: 1699.00 PLN/tona
Cena za 1 tonę 799 PLN
Ilość w kg:

Darmowa dostawa w dowolne miejsce w Polsce w 48 godzin od złożenia zamówienia.

 
Ocena:5.00, Głosy:2
Zapytaj o produkt?

WAŻNE!!!

 

SZANOWNI PAŃSTWO UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA OGROMNE ZAINTERESOWANIE NASZYMI PRODUKTAMI MARKI "DIABLO" AKTUALNY CZAS DOSTAWY WYNOSI OKOŁO 5-14 DNI ROBOCZYCH.

 

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE Z UWAGI NA PANUJĄCĄ AURĘ POGODOWĄ, NASZE PRODUKTY MOGĄ MIEĆ ZWIĘKSZONĄ WILGOTNOŚĆ.

 

 

Opis

Marka DIABLO stworzona została pod patronatem Krzysztofa Diablo Włodarczyka. To ekogroszek wprowadzający prawdziwą rewolucję w ogrzewaniu.
DIABLO posiada wszystkie cechy produktu ekologicznego - nie tworzy nawet minimalnych spieków, sadzy, smoły. Nie psuje jakości powietrza, nie zanieczyszcza powierzchni czynnej kotła, przewodów spalinowych i komina. Minimalna ilość popiołu powstająca podczas reakcji wyrzucana jest poza przestrzeń palnika, dzięki czemu nie występuje efekt blokowania przez spieki - to z kolei pozwala ograniczyć nadmuch i zaoszczędzić prąd.
 
Nieznaczna ilość spalin z ekogroszku DIABLO przypomina zanieczyszczenia powstałe podczas spalania oleju opałowego czy gazu, dzięki czemu nie ma tu mowy o zawiesinie smogowej. Przy dłuższym stosowaniu widoczny jest efekt redukcji zanieczyszczeń, powstałych przy stosowaniu poprzedniego opału. W czasie produkcji Groszek Plus - ekogroszek DIABLO jest dwukrotnie przesiewany w celu pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń.
 
Proponujemy węgiel w 25-kilogramowych workach na paletach.
 

Cechy

  • Wartość opałowa - 24 Mj/kg
  • Ciepło spalania - 29 Mj/kg
  • Zawartość siarki - 0,1%
  • Granulacja - 8-25 mm
  • Zawartość popiołu - 3,5%

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów wysoka jakość produktów. Od wielu lat dbamy o to, by dostarczać najlepszy węgiel w adekwatnej i rozsądnej cenie, a także w nienaruszonej formie wysyłkowej. W celu ochrony przed wilgocią węgiel workowany magazynujemy w przystosowanych klimatycznie halach, pakujemy w perforowane torby, które zapewnić mają optymalną cyrkulację powietrza. Wszystko po to, by móc oferować Państwu usługi najlepszego gatunku.

DARMOWA DOSTAWA

Węgiel wysyłamy Pocztą Polską na bezzwrotnych paletach 120x80cm. W zależności od rodzaju zamówienia, towar pakowany jest zbiorczo w torby typu „big bag” lub w mniejsze, praktyczne worki, zabezpieczone folią stretch. Gwarantujemy wysoką jakość przesyłki – dbamy o odpowiednią ochronę węgla przed wilgocią, a także o odporność na mechaniczne uszkodzenia całości dostawy i jej estetykę. Dostawa węgla jest całkowicie bezpłatna. Zależy nam, by nasi klienci unikali dodatkowych kosztów, a także by towar, który dostarczamy, był najwyższej jakości i budził zadowolenie.

Pliki

Komentarze

Komentarz
Ocena:
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
Nasz profil na facebooku